درباره ما

مقام معظم رهبری:
“اگر رهبر نبودم، حتما رئیس فضای مجازی می‌شدم.
اداره فضای مجازی کشور نیازمند حرکتی انقلابی است”

“بسم تعالی”
اکنون که ابزارهای ارتباطی گسترش پیدا کرده و در عصر حاضر با ظهور رسانه‌های الکترونیکی ، رسانه‌های جمعی شکل گرفته اند ، فعالین عرصه رسانه می‌توانند پیام‌های خود را با سرعت زیاد به طیف وسیعی از مخاطبان برسانند.

با توجه به احساس خلع شدید رسانه خصوصا رسانه های دیجیتال در شهر جدید بهارستان پایگاه تحلیلی-خبری و اطلاع رسانی ندای بهار توسط تعدادی از جوانان دغدغه مند و فعالین اجتماعی شهر با هدف اطلاع رسانی سریع و شفاف به کاربران بخصوص همشهریان فهیم بخش بهارستان با جمع آوری اخبار شهر ،استان ،ایران ،جهان و بویژه شهرستان اصفهان آغاز بکار نمود.

این پایگاه خبری تحلیلی بصورت مستقل فعالیت می کند و وامداری هیچ گروه و حزب خاصی نبوده و تنها در چارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به اطلاع رسانی اخبار می پردازد.
لذا آرمانخواهی ، عدالت طلبی و مطالبه گری را وظیفه ذاتی خود دانسته و با هدف ارتقای دانایی جامعه ، حق پرسشگری شهروندان وظیفه پاسخگویی مسئولان و احزاب را از زاویه های نقد و تحلیل کارشناسانه با جدیت دنبال می کند تا با تعامل بین مردم و مسئولین بتواند قدمی در آبادانی شهر بهارستان بردارد.

دغدغه فرهنگی داشته وامید است شاید گامی هر چند کوچک برای تعالی خود و جامعه برداریم ، شاید این پایگاه خبری-تحلیلی چاهی باشد برای بیان آنچه می توان از سینه بر سطر قلم بسدایئم.

بی صبرانه منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هستیم.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه؛


مهندس محسن توکلی
۰۹۱۳۱۳۶۲۵۶۰

به کانال رسمی بهارستان در شبکه اجتماعی تلگرام بپیوندید:
‏https://telegram.me/nedaiebahar

به شبکه اینستاگرام ما بپیوندید :

https://www.instagram.com/nedaiebahar

بازدید: ۶۵

استفاده از مطالب پایگاه خبری ندای بهار با ذکر منبع بلامانع می باشد. طراحی سایت رهنما وب